• Odbornú prax napĺňame aj prostredníctvom Erasmus+ v zahraničí.
      • Ako ambasádorská škola Európskeho parlamentu máme možnosť navštíviť Európsky parlament v Bruseli.
      • Práca v cvičnej firme pripravuje študentov na podnikateľskú a zamestnaneckú prax.
      • Vnútorné športoviská a veľký futbalový a atletický areál poskytujú možnosti športového vyžitia.
      • Záujmové aktivity, súťaže a starostlivosť o zdravý životný štýl patria k poslaniu školy.
      • Projekty, tímová práca a prezentačné aktivity sú súčasťou nášho vyučovania.
      • Modernizácia priestorov a vybavenia školy v rámci projektov EÚ a prostriedkov Občianskeho združenia Ekonóm pri obchodnej akadémii.
      • Duálne vzdelávanie vo firmách v odbore obchodná akadémia buduje u našich žiakov praktické zručnosti aj osvojenie si podnikovej kultúry.

• Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
      • Štátny pedagogický ústav
      • Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania
      • Centrálny informačný portál rezortu školstva
      • Ústredný portál verejnej správy
      • Metodicko-pedagogické centrum
      • Mesto Liptovský Mikuláš
      • Slovenská akademická sieť
      • Študentský preukaz ISIC/EURO<26
      • Školské výpočtové stredisko

• Meno školy
        • Telefón
        • Adresa školy
        • Nábr. K. Petroviča 1571
          Liptovský Mikuláš
        • IČO
        • DIČ
    • Mapa

Piatok 29. 3. 2024
      • PARTNERI DUÁLNEHO VZDELÁVANIA

• Partneri projektu: Zvýšenie kvality odborného vzdelávania a prípravy na Obchodnej akadémii Liptovský Mikuláš

• Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Web stránka projektu

Učiteľské kluby