Akcie a úspechy školy

Plavecký výcvik

Mali sme celých 5 dní na to, aby sme sa naučili plávať a zdokonalili sa v tom. Tiež na to, aby sme sa o trochu lepšie spoznali a získali nové, pekné spomienky.

A to sa samozrejme stalo.

Prvý deň, aquapark,  sme si všetci užili naplno a vybláznili sa najviac, ako sa dalo. Odišli sme odtiaľ oddýchnutí a pripravení užiť si ostatné štyri dni.

V utorok sa väčšina bála toho, čo pre nás mali učitelia pripravené. Rafting. Niektorých to slovo mrazilo v kostiach, ale už po prvej jazde zistili, že to je úžasný adrenalínový zážitok a po tretej jazde chceli ísť ešte niekoľkokrát. Dosť sme sa na sebe nasmiali, ako sme stáli v tých neoprénových oblekoch a vestách s prilbami na hlavách. A tiež, ako sme sa na začiatku obávali toho najhoršieho, po skončení sme odtiaľ nechceli odísť.

Nasledujúce dni, stredu, štvrtok a piatok, sme išli plávať do hotela Máj v Liptovskom Jáne. Hlavne tam sme sa naučili čo to o plávaní a spravili samými seba lepšími plavcami pod dozorom našich učiteľov, ktorí nám so všetkým pomohli.

A nakoniec posledný deň, ktorý sme si všetci užili úplne najviac, ako sme mohli. Tiež sme mali súťaž v plávaní, kde najlepšia z dievčat a najlepší z chlapcov dostali čokoládovú odmenu, s ktorou sa so všetkými ostatnými podelili.

Myslím, že v mene všetkých prvákov, ktorí sa zúčastnili týchto piatich dní by som chcela poďakovať profesorom za to, že ich s nami strávili. Za to, že nám pomohli spraviť si nové zážitky a spomienky.

Dúfam, že sa takto o rok strávime spolu pár fajn chvíľ na lyžiarskom výcviku.

Ivana Halondžiaková I.A