• Naše úspechy

• Prvý polrok školského roka 2023/24 bol pre našich žiakov úspešný. Svoje schopnosti si merali so svojimi rovesníkmi z iných stredných škôl a za tých niekoľko mesiacov sme si mohli urobiť celú zbierku diplomov.

Najdôležitejšie ocenenie získala naša maturantka Natália Flajsová. Na slávnostnom ceremoniáli bola ocenená Žilinským samosprávnym krajom pri príležitosti Dňa študentstva v kategórii Duálne vzdelávanie.

Tento rok sa našim žiakom darilo aj olympiádach. V okresných kolách získali prvenstvá často aj pred žiakmi gymnázií a to nielen v odborných, ale aj v jazykových súťažiach.

Dušan Kuchta  1. miesto v Olympiáde ANJ (kategória B2)

Sebastián Korpaš  1. miesto v Olympiáde ANJ (kategória B1)

Dominika Lúčanová  1. miesto Olympiáda SJL

V odborných olympiádach postúpili do krajského kola:

Matej Slovík – Ekonomická olympiáda

16 žiakov postúpilo do krajského kola v Olympiáde kritického myslenia

Celý 1. polrok nás sprevádzali aj úspechy v športe, naše tímy bojovali ako draci vo florbale, futsale aj basketbale.

1. miesto v basketbale dievčat – okresné kolo

2. miesto vo futsale chlapcov – okresné kolo

1. miesto vo florbale dievčat – okresné kolo

1. miesto vo florbale chlapcov – okresné kolo